Hotel Peklo ****

Hotel Peklo sa nachádza na južnom Slovensku v historickom meste Komárno. Budova hotela Peklo prešla kompletnou rekonštrukciou, keďže pôvodná stavba bola v schátralom stave.  Snahou všetkých špecialistov pracujúcich na rekonštrukcii bolo vytvoriť v Komárne nielen hotel, ale komplexné zariadenie poskytujúce kvalitné služby na vysokej úrovni. 

Výsledkom tejto práce je štýlová budova, na ktorej boli využité aj moderné línie. Hotel s rozlohou 3 500 m2 poskytuje pohodlie a komfort pre celú rodinu. Situovaný necelých 10 minút od centra mesta Komárno na brehu rieky Dunaj, na Alžbetinom ostrove, hotel Peklo ponúka okrem ubytovania aj možnosť aktívneho odpočinku. V zime môžete využiť možnosť korčuľovania sa na klzisku a v lete sa môžete bicyklovať na vybudovanom cyklistickom chodníku a  ak túžite po prechádzke v prírode alebo po prehliadke pamätihodností Komárna, náš hotel je ten správny výber. 

Hotel Peklo poskytuje ubytovanie v komfortne zariadených dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a luxusných apartmánoch, s celkovou kapacitou až do 70 lôžok.  

V hoteli sa nachádza vkusne a luxusne zariadená reštaurácia, kde si môžete pochutnať na  rôznych špecialitách domácej aj záhraničnej kuchyne. V reštaurácii hotela sa nachádza bar ponúkajúci občerstvenie formou kvalitných alkoholických aj nealkoholických nápojov. Možnosť príjemného posedenia pri chutnej káve alebo víne s priateľmi, či  rodinou poskytuje kaviareň v hale hotela. Reštaurácia a bar sú otvorené každý deň v nasledovných hodinách:

Pondelok – štvrtok: 8:00 – 22:00
Piatok – sobota: 8:00 – 23:00
Nedeľa: 8:00 – 22:00

Hotel Peklo pre svojich návštevníkov ponúka aj služby wellness. K dispozícii sú: 
klasická fínska (suchá) sauna a turecká (parná) sauna, taktiež dve vírivky a v neposlednom rade  masáž, ktorú zabezpečíme naším zákazníkom na požiadanie. Po využití wellness-u  si môžete odpočinúť   na vyhrievaných kamenných posteliach.